Sezonim’i farklı kılan yegane unsur deneyimli ekibi ve ihtiyaç odaklı çalışma sistemleridir. Öyle ki var olanı iyileştirip, ihtiyaç duyulan alanları vermekteyiz.

info@sezonim.com
0850 302 1 303

Dünyamız

E-Ticaret Danışmanlığı

Özellikle pandemi dönemiyle birlikte trendi yeniden yükselen E-Ticaret, günümüzün en kazançlı iş modellerinden biridir. Her ne kadar geleneksel pazarlama yöntemlerine göre E-Ticaret daha düşük risklere sahip olsa da yine de dijital dünyada deneyimsiz olan girişimcilerin ciddi zararlar ettiğini gözlemlemek mümkündür. Bu noktada Sezonim İnternet Hizmetleri olarak sizlere profesyonel bir E-Ticaret danışmanlığı sunmaktayız. İstediğiniz takdirde kurulum aşamasından itibaren tüm süreci yönetmenize yardımcı olabiliriz. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde internet trafiğinin büyük bir bölümü sosyal medya platformları üzerinden gerçekleşmektedir. Bu da sosyal medya reklamları ve stratejilerinin her zamankinden çok daha önemli bir hale gelmesine neden olmaktadır. Yalnızca kendi internet deneyiminizi göz önüne aldığınızda bile sosyal medyanın önemini fark etmeniz son derece kolaydır. Örneğin, üçüncü parti sitelere hangi yolla gittiğinizi düşünebilirsiniz? Büyük ihtimalle çoğu zaman bir sosyal ağda gördüğünüz ilgi çekici bir bağlantı üzerinden gidiyorsunuz. Bu örnek bile sosyal medya reklamlarının gerek kurumlar gerekse de bireyler için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Google Reklamları

Günümüz koşullarında hemen hemen her sektör internet üzerinden işlerini yürütebilecek konuma geldi. Gerek teknolojik gelişmeler gerekse de her yeni günde değişip gelişen hayat şartları bu durumun ortaya çıkmasını hızlandırmıştır. İster ürün ister hizmet satışlarında arama motorlarında gözükmek isteyen ve bu sayede kullanıcı kitlesini artıran kişilerin en büyük destekçisi Google reklamları oluyor. Özellikle ticari işletmeler için oldukça büyük değere sahip olan bu reklamlar nedir ne işe yarar detaylı bir şekilde göz atalım.

Google Reklamları

Seo Hizmetleri

Gelişen teknoloji hayatımızın büyük bir kısmını dijital ortama taşıdı. Artık işlerimizin büyük bölümünü internet aracılığıyla halleder hale geldik. Bir ürün satmak- satın almak için, bir bilgiye ulaşmak ya da yalnızca vakit öldürmek için ilk iş internete başvuruyoruz. Hal böyle olduğunda insanlar internette görünür olmaya özen gösteriyorlar. Siz de web siteniz sayesinde isminizden söz ettirmek, insanların web sitenizde daha fazla vakit geçirmelerini sağlamak ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız SEO hizmeti alabilirsiniz.

Seo Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

Firmanız stratejierini uygulamaya koyarken, ürünlerini satarken ya da daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışırlen belirli yazılımlara ihtiyaç duyar. Bu noktada standart paket yazılımlardan yararlanmanız size her zaman istediğiniz sonuçları vermez. Çünkü her firmanın kriterleri, hedefleri ve özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle yazılımlarda firmaların kimliklerine özel tasarlanmalıdır. Sizi istediğiniz bütün sonuçla en ideal şekilde ulaştıracak alt yapılara sahip yazılımlara ihtiyaç duyarsınız. Sezonim olarak hedefimiz tam olarak bunu gerçekleştirmektedir. Sizin yerinize firmanızı tanır, kriterlerinizi ve ihtiyaçlarınızı benimser, bunlara en uygun yazılımları tasarlarız. Size özel olarak hazırlanmış yazılımlarımızı kullanarak riskle karşılaşma olasılığınızı ortadan kaldırırsınız. Buna ek olarak hem vakit hem de para kaybetmekten de kurtulursunuz.

Yazılım Hizmetleri

Web Tasarım

Her geçen gün gelişme gösteren teknoloji ile web tasarıma ilgi ve yönelimde de artış olmaktadır. Markalar, web tasarım dünyasında adeta bir yarış içindedir ve rekabet ortamı genişlemektedir. Durum böyleyken, web tasarım hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve uzmanlardan destek almak önem taşımaktadır. Web tasarım kapsamında en önemli nokta, ilgi çekici olmasıdır. Bu nedenle hitap edeceği kitlenin iyi belirlenmesi ve alanında deneyimli uzmanlarla çalışılması önemlidir. Aynı zamanda sitenin hızlı ve etkili bir şekilde çalışması, kolay ulaşılabilir olması da gereklidir. Sezonim tüm bu ihtiyaçlara yönelik web tasarım hizmetleri bulabileceğiniz bir platformdur.

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarım, önceleri kalem ya da boyalarla yapılan sanatın teknoloji dokunuşu ile bilgisayar programları ile yapılmaya başlanan hali olarak tanımlanabilir. Kısacası; geçmişte kağıt üzerine fırçalarla yapılan tasarımların bilgisayar programları ile dijitale dönüştürülmüş halidir. Grafik tasarım; düşünce ya da iletilmek istenen mesajın, teknolojinin desteği ile aktarılmasıdır. Bir etki yaratmak ve izleyiciye bilgi aktarmak için görüntü, kelime ve fikirlerin birleşimi grafik tasarımı oluşturmaktadır. En net haliyle grafik tasarım bir iletişim tasarımı türüdür ve fikirler, bu yolla aktarılabilir. Grafik tasarıma dair merak edilen tüm detayları Sezonim aracılığıyla öğrenebilir, proje başlatmak için talepte bulunabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Sanal Santral ve Sms Hizmetleri

Firmalar çalışmalarını yürütürken bir takım zorluklarla karşılaşabilir. Bu zorlukların en başında ise müşterilerle iletişim kurmak gelir. Firmanız belirli bir miktar büyüdükten sonra haliyle müşteri kitleniz de genişler. Böylece sizinle iletişim kurmak isteyen kişi sayısı da doğru orantılı olarak artar. Bu durum meydana geldiğinde bütün aramalara ve mesajlara yetişebilmeniz çok zor bir hale gelir. Fazla çalışan bulundurmak zorunda kalırsınız ve bu da sizleri zarara uğratır. Dolayısıyla alternatif bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. Buradaki en iyi alternatif ise Sezonim olarak sizlere sunduğumuz üstün kalite sanal santral ve sms hizmetlerinden yararlanmanız olacaktır.

Sanal Santral ve Sms Hizmetleri

sezonim dünyasına katılmak için