Hakkımızda

Sezonim dünyasına hoşgeldiniz.

İnternet hayatımızda her geçen gün daha fazla alan kaplamaktadır. Nitekim bununla birlikte internet yalnızca bireysel kullanıma sahip olmanın ötesine geçmektedir. Bu doğrultuda pek çok marka kurumsal stratejisini de belirlerken internetin yenilikçi dünyasını göz önüne almaktadır. Bu anlamda sizlere en üstün desteği sunmak adına hizmet vermekteyiz.

SEO ve Adwords kampanyalarından yazılım geliştirme çalışmalarına kadar her noktada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital dünyanın hakim olduğu günümüzde markanızın öne çıkması için tecrübemiz ve uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı bir biçimde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Taleplerinizi dinlemekte ve en ideal çözümleri sunduğumuzdan emin olmaktayız. Buna bağlı olarak sürekli görüşlerinizi alarak projemizde güncellemelere gitmekteyiz. Dijital dünyanın pek çok farklı alanında uzun yıllara dayanan geniş bir birikime sahibiz. Nitekim uzmanlarımız, sektörde birçok kuruma hizmet vermiş profesyonellerden oluşmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin özgün olması noktasında da hassasiyet göstermekteyiz. Bu açıdan dijital dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek en güncel teknolojileri kullanmaktayız. Benzer şekilde tasarım ve projelerimizde de modern yapılar inşa etmeye önem vermekteyiz. Tüm proje süreciyle kurumsal bir biçimde ilgilenmekteyiz. Bu anlamda aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Personellerimizin tüm ayrıntılar konusunda sizi bilgilendirerek endişelerinizi giderecektir.

Gerek SEO gerekse de yazılım geliştirme çalışmalarının gerçek sonuçları uzun vadede kendini belli eder. Bu nedenle güvenilirliği yüksek bir kurum bulmak son derece zordur. Bu noktada sizlere uzun vadeli başarıyı garanti etmekteyiz. Ancak çalışmalarımızın kısa vadede de önemli kazanımlar sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Sezonim’i farklı kılan yegane unsur deneyimli ekibi ve ihtiyaç odaklı çalışma sistemleridir. Öyle ki var olanı iyileştirip, ihtiyaç duyulan alanları vermekteyiz. Bu sayede projelerin sektörel alanları ne olursa olsun ihtiyaca yönelik pazarladığımız uygulamalarla marka adına kısa vadede anlamlı yükselişler sağlamaktayız.

Alışılagelen hizmet paketlerini müşteriye sunarak, hizmet standardımızı kısıtlamıyoruz. Bu nedenle, stabil bir ücretlendirme tarifesi oluşturmuyoruz. Hizmet almayı planlayan markanın tamamıyla ihtiyacına uygun çalışmaların bedelini total ücret olarak belirliyoruz.

İş Ortaklarımız

Ideasoft
Ticimax
Uyumsoft
Parampos
Paytr
NetGSM

Zirveye olan yolculuğa hazır mısın?

Dijital dünyaya olan yolculuğunuzda zirveye birlikte çıkmaya biz hazırız.

Proje Başlat
Whatsapp İletişim