Adana Web Tasarım

Yönetilebilir, mobil uyumlu ve size özel hazırlanmış web sitesine mi ihtiyacınız var?

Teklif Al
Responsive Website Tasarımı
Avrupa Birliği Proje Web Sitesi

Web Tasarım

Adana Web Tasarım Firmaları Arasında En Farklısıyız!

Çünkü;
Website Dediğin Yönetilebilir Olmalı Website Dediğin Yönetilebilir Olmalı
Website Dediğin Yönetilebilir Olmalı

Sitenize özel hazırlanmış kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde, web siteniz içerisinde istediğiniz tüm alanlarda hiç kimseye ihtiyaç duymadan değişiklik yapabilirsiniz.

Özgün Olmak Farklı Olmaktır
Özgün Olmak Farklı Olmaktır

Herkesin kullandığı hazır altyapı ve temalardan uzak, tamamen firmanıza özgü tasarım yaparak rakiplerinizden farklı olduğunuzu müşterilerinize hissettiriyoruz.

Özgün Olmak Farklı Olmaktır
Her Ekranda Tam Uyumlu Görünüm Her Ekranda Tam Uyumlu Görünüm
Her Ekranda Tam Uyumlu Görünüm

Web site tasarımlarınızda kullanmış olduğumuz responsive yapı sayesinde siteniz telefon, tablet, bilgisayar ve hatta televizyondan bile sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir.

SEO Uyumlu Kodlama İle Arama Motorlarında Yeriniz Hazır
SEO Uyumlu Kodlama İle Arama Motorlarında Yeriniz Hazır

Web tasarım sürecinizde arama motorlarının kriterlerine uygun kodlama yapıyoruz. Bu sayede web siteniz arama motorlarında görünür oluyor.

SEO Uyumlu Kodlama İle Arama Motorlarında Yeriniz Hazır
Hızın Önemini İyi Biliyoruz
Hızın Önemini İyi Biliyoruz

Hız, hem seo hemde kullanıcı deneyimi açısından hayati değer taşımaktadır. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz tüm web sitelerinde sayfa açılış hızlarına özen gösteriyoruz.

Web Tasarım Sürecinde Sizi Dinliyoruz
Web Tasarım Sürecinde Planlıyor
Web Tasarım Sürecinde Tasarlıyoruz
Web Tasarım Sürecinde Demo Sunuyoruz
Web Tasarım Sürecinde Yayına Alıyoruz
  • Sizi Dinliyor
  • Planlıyor
  • Tasarlıyoruz
  • Demo Sunuyor
  • Yayına Alıyoruz
Web Tasarım Sürecinde Sizi Dinliyoruz
Web Tasarım Sürecinde Planlıyor
Web Tasarım Sürecinde Tasarlıyoruz
Web Tasarım Sürecinde Demo Sunuyoruz
Web Tasarım Sürecinde Yayına Alıyoruz
Sıkça Sorulan Sorular

Evet, yapmış olduğumuz tüm projeler %100 mobil uyumlu şekilde çalışmaktadır. Kullandığımız teknolojiler sayesinde web siteniz tüm cihazlarda sorunsuz şekilde görünecektir.

Web siteniz hazırlanırken içerikleri sizden isteyeceğiz. Fakat içerikleri biz hazırlayamayız derseniz ücreti karşılığında alanında uzman metin yazarı arkadaşlarımız sizin için sektörünüze özel tamamen özgün ve seo uyumlu olacak şekilde metinler hazırlayabilir.

Web siteniz yapılırken sizden istenen ilk ücret içerisinde ilk yıl için domain, hosting ve web tasarım ücreti yer almaktadır. Devam eden yıllarda ise sadece domain ve hosting bedelini ödeyerek farklı bir ilave ücrete gerek kalmadan siteniz yayında kalabilir.

Bizim için her web sitenin tasarımı özeldir. Yapmış olduğumuz tüm siteler isteyen kişi veya firmaya özel tasarlanır ve kodlanır. Her sitenin sayfa sayısı, istenilen özellik ve içerikleri farklı olduğu için sabit bir fiyat vermemiz doğru olmayacaktır.

Verilen süreler web sitenin içerik ve isteklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte, 5-10 sayfa arası kurumsal firma tanıtım sitesi için ortalama teslim süremiz 5 ile 7 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

Evet, en önemli farklarımızdan bir tanesi olan tamamen kendi kodlamamız olan yönetim panelimiz kullanımı gayet basit bir paneldir. Bu sayede sitenizde istediğiniz tüm alanları bize ihtiyaç duymadan kendiniz değiştirebilirsiniz. Ama yinede bize ihtiyaç duyarsanız her zaman sizden gelecek destek mailini bekliyor olacağız. :)

Web sitenizin tesliminden sonra sitenin başına gelebilecek yazılımsal ve sunucu kaynaklı tüm sorunlarda destek@sezonim.com mail adresine konuyu detaylı bir şekilde mail atmanız yeterlidir. En geç 24 saat içerisinde siteniz sorunsuz hale tekrar gelecektir.

Yapmış olduğumuz tüm web site tasarımları tamamen kendi kod ve tasarımlarımızdan oluşmaktadır. Wordpress opencart tarzı hazır altyapı kullanılmadan hazırlanan siteleriniz için hiçbir zaman temanızda o özellik yok veya o alan değişmez gibi amatörce sözleri bizden duymayacaksınız :)
Referanslarımız
Referans detayını görmek için logoya tıklayın. Referans detayını görmek için logoya tıklayın.
Whatsapp İletişim