Ideasoft Tema Tasarımı

Profesyonel hazırlanmış kullanıcı deneyimi yüksek Ideasoft tema tasarımına mı ihtiyacın var?

Teklif Al
Telsiz.com.tr Ideasoft Tema Tasarımı
Gosiv.com.tr Ideasoft Tema Tasarımı
Arcpark.com.tr Ideasoft Tema Tasarımı
Organiksitem.com Ideasoft Tema Tasarımı
Teknolojikapinda.com.tr Ideasoft Tema Tasarımı

Ideasoft Tasarım Sürecimiz

Planlama

Ideasoft tema tasarımı hizmetimizin ilk aşaması olan planlama sürecinde yapılacak olan tasarım için gerekli bilgileri almak için müşterimiz ile toplantı yapıyoruz. Bu toplantıda firma, ürünler ve istenilen tasarım hakkında bilgi alıyoruz. Kullanılacak renkler, istenilen alanlar ve beğenilen siteler gibi ilave bilgiler alıyoruz.

Tasarım

Görsel tasarım aşaması, renkler, tipografi, görseller ve kullanıcı arayüzü elemanlarını içerir. Tasarım, marka kimliğiyle uyumlu olmalı ve kullanıcı dostu olmalıdır. Müşterimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda %100 mobil uyumlu ve kullanıcı deneyimi yüksek temayı hazırlayarak müşterimize sunuyoruz.

Revize

Teslimden öncedeki son aşamada ise temayı sunduğumuz müşterimizden gelen revize taleplerini gerçekleştiriyoruz bu süreç müşterimiz tamamen memnun kalana kadar devam ediyor.

Destek

Vee en sevdiğimiz aşamadayız. Tam anlamıyla memnuniyet sağladığımız temamızı teslim ediyoruz. Bu bir ayrılık değil tabi ki çünkü yapış olduğumuz temaların hepsi altından imzamızı kaldırmadığınız ve temayı bilinçli bir şekilde bozmadığınız sürece bizim garantimiz altındadır. Temadır bu bozulabilir işte o zaman destek@sezonim.com'da sizleri bekliyor olacağız.

Mobil Uyumluluk Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

Yapmış olduğumuz tüm ideasoft tema tasarımları responsive tasarım sayesinde her ekranda tam uyum sağlamaktadır.

İyi Tasarım Satışı Artırır

İyi Tasarım Satışı Artırır

Yapılan araştırma ve raporlara göre e-ticaret de site tasarımı satışı doğrudan etkileyen faktörler arasındadır. Yani müşterileriniz sitenize güven duymak için ilk baktığı unsurun e-ticaret sitenizin tasarımı olmaktadır. Bu sebeple ideasoft tema tasarımlarınızın profesyonel görünmesi satışlarınızı doğrudan artıracaktır.

İyi Tasarım Satışı Artırır
Sıkça Sorulan Sorular
Panik yok biz varız :) Yapmış olduğumuz tüm tasarımlar ömür boyu garantili. Bilinçli olarak bozmadığınız ve altından imzamızı kaldırmadığınız sürece destek@sezonim.com mail adresimize sorununuzu anlatır bir mail atmanız yeterli olacaktır.
Evet, sitenizde nelerin nereden eklendiğini ve değiştirildiğini anlatmak adına kısa bir eğitim veriyoruz. Bu eğitim ideasoft panelini kullanım eğitimi değildir.
Böyle bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Çünkü bizim için memnun olmanız her şeyden önemli revize için bir sınır olmaz bizde gerekirse temayı baştan yaparız ama beğenmeme durumu asla olmayacaktır. Bu hizmet sonunda memnun ayrılacaksınız söz veriyoruz :)
Bu sorunun cevabını evet olarak vermeyi çok isterdik ama maalesef bizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı ara sıra ekleyemediğimiz şeyler oluyor. Bunun sebebi ise Ideasoft'un değişmesine müsaade etmediği yerlerden kaynaklanıyor.
Standart özelliklerde Ideasoft tema tasarımınızı 5 ila 7 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. İlave yazılması gereken özellik ve grafik tasarım taleplerinizde süreç uzayabilir. Ama mutlaka projeye başlamadan önce teslim tarihi belirtiyoruz.
Referanslarımız
Referans detayını görmek için logoya tıklayın. Referans detayını görmek için logoya tıklayın.
Ideasoft Tema Tasarımı için Neden Sezonim'i Tercih Etmeliyim?
  • 30'dan Fazla Mutlu Referans
  • 8 Yılı Aşkın Tecrübe
  • Ideasoft Çözüm Ortaklığı
Whatsapp İletişim